Раді Вас вітати на сторінці "Про нас" компанії "Grans Energy"!

ТОВ «ГРАНС-МАШИНА» з 2004 року займається постачанням високоякісного хлібобулочного, кондитерського обладнання, а також обладнання для гастрономії торгової марки «Fimak» .

З 2022 року ми займаємося продажем високоякісних промислових дизельних генераторів світових брендів ТМ Aksa, Altas, Alimar. Karjen. Наша компанія є надійним партнером для всіх, хто шукає надійне і ефективне джерело електроенергії.

Промислові дизельні генератори - це незамінне обладнання в умовах дефіциту електроенергії. Вони забезпечують надійну і постійну подачу електрики, що робить їх ідеальним вибором для різних застосувань, починаючи від промислових об'єктів і забезпечуючи побутовим використанням.

Перевага використання промислових дизельних генераторів від Grans Energy:

  • Надійність і довговічність. Промислові дизельні генератори, пропоновані нами, виготовлені з високоякісних матеріалів і проходять строгий контроль якості перед відправкою на склад. Це гарантує їх надійність і довговічність.
  • Економічність. Дизельні генератори відрізняються високою економічністю у використанні палива, що знижує витрати на електроенергію.
 
×
Основний номер телефону
Київ
03005, Україна, м. Київ, вул. Гетьмана 13
Черкаси
18007, Україна, м. Черкаси, вул. Смілянська, 142/3